Nasze strony

reklama

Programy edukacyjne

Mlodzi rodzinni
Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z Komisją Lekarzy Rodzinnych VASCO da Gama Polska  działającej przy Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce. W związku z tym przygotowujemy cykl programów edukacyjnych, które będą dostępne bezpłatnie na stronach internetowych wydawnictwa: www.medyk.com.pl i www.gabinetprywatny.pl oraz na łamach czasopisma „Gabinet Prywatny” w tradycyjnej formie drukowanej.
Materiały edukacyjne oparte na EBM (Evidence-Based-Medicine) opracowywane będą we współpracy z największymi ośrodkami naukowymi w kraju. Rada Naukowa czasopisma, specjaliści, wykładowcy akademiccy oraz współpracujące z nami towarzystwa naukowe zapewnią wysoki poziom merytoryczny każdego programu.Tematyka poszczególnych programów dostosowana będzie do potrzeb edukacyjnych środowiska medycznego, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych problemów i zagadnień w podstawowej opiece zdrowotnej. Dzięki naszym platformom internetowym uczestnicy programów edukacyjnych będą mogli zapisać się na wybrany przez siebie program, drukować materiały specjalistyczne, pobierać i rozwiązywać test sprawdzający wiedzę oraz drukować stosowny certyfikat uczestnictwa. Nasze programy edukacyjne skierowane będą do środowiska medycznego: lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek oraz pacjentów, opiekunów i ich rodzin.
Już teraz obserwuj nas na twitterze - @gabinetprywatny.pl i na naszych stronach internetowych

Dodatkowych informacji udziela opiekun programów edukacyjnych Agata Sobala-Drożyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!