Czasopisma specjalistyczne

 
LwPGP
 

 Jesteśmy wydawcą czasopism specjalistycznych - naukowych z punktacją MNiSW oraz z indeksacją Głównej Biblioteki Lekarskiej i Index Copernicus. Czasopisma adresowane są do farmaceutów i lekarzy POZ. Rozprowadzane są drogą prenumeraty redakcyjnej, jak i przez firmy: RUCH i Kolporter.

 

Prenumerata

Proponujemy zakup prenumeraty hurtowej dla Państwa sieci aptek, przychodni, lekarzy, farmaceutów. Cena prenumeraty jest jedną z najniższych na rynku i wynosi:

  • "Lek w Polsce" - prenumerata indywidualna 132 zł / cena hurtowa 50% rabatu
  • "Gabinet Prywatny" - prenumerata indywidualna 90 zł / cena hurtowa 50% rabatu

 

Reklama w czasopismach

Pragniemy zachęcić i przekonać Państwa o celowości zamieszczania reklam produktów Państwa firmy na łamach naszych pism specjalistycznych  „Lek w Polsce” i „Gabinet Prywatny".

  • „Lek w Polsce” - adresowany do farmaceutów i lekarzy praktyków pragnących uzyskać aktualną wiedzę na temat nowych możliwości farmakologii i farmakoterapii. 4 punkty naukowe MNiSW.
  • „Gabinet Prywatny” - adresowany do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej - lekarzy rodzinnych, czynnych zawodowo i aktywnych biznesowo. 5 punktów naukowych MNiSW.

W pismach prezentujemy specjalistyczne artykuły z różnych dziedzin medycyny ogólnej i rodzinnej, publikacje z zakresu suplementacji, źródłowe informacje o lekach i preparatach  dostępnych na rynku aptecznym, bieżące informacje i ciekawe komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń ważnych dla środowiska medycznego i farmaceutycznego, zagadnienia związane z informatyką medyczną, finansami i ubezpieczeniami.

 

Oferujemy

  • Standardowe formy reklamy: okładki, strony wewnętrzne, artykuły sponsorowane, banery, packshoty, zakładki, wrzutki.
  • Niestandardowe działania: wklejki wewnątrz numerów, próbki preparatów, obwoluty itp.

Liczne badania wskazują, że najbardziej przekonującym argumentem w wyborze określonego produktu/preparatu jest bezpośrednia opinia osoby cieszącej się autorytetem - fachowca w danej dziedzinie, rekomendacja lekarza lub porada farmaceuty w aptece. Powyższe okoliczności mogą być istotne podczas każdego profesjonalnego planowania kampanii promocyjnej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru optymalnej formy prezentacji Państwa produktów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. 

Kontakt
Medyk Sp. z o.o.
Monika Strzałkowska
kierownik działu reklamy i ogłoszeń
Tel. +48 22 666 43 32; 22 664 04 51

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.