Czasopisma naukowe

 
LwP
 logo gabinetprywatny lekarzy POZ

Jesteśmy wydawcą czasopism specjalistycznych - naukowych z punktacja MNiSW 5 pkt. oraz indeksacją Głównej Biblioteki Lekarskiej i Index Copernicus. Czasopisma adresowane są do farmaceutów i lekarzy POZ. Rozprowadzane są wyłącznie drogą prenumeraty. 

Prenumerata

Proponujemy zakup prenumeraty indywidualnej lub korporacyjnej dla Państwa sieci aptek, przychodni, lekarzy, farmaceutów. Cena prenumeraty jest jedną z najniższych na rynku:

  • "Lek w Polsce" - cena prenumeraty już od 99 zł - wersja papierowa i elektroniczna.
  • "Gabinet Prywatny" lekarza POZ  - cena prenumeraty już od 90 zł - wersja papierowa i elektroniczna.

Zamów prenumeratę


Reklama w czasopismach

Pragniemy zachęcić i przekonać Państwa o celowości zamieszczania reklam produktów Państwa firmy na łamach naszych czasopism. Liczne badania wskazują, że najbardziej przekonującym argumentem w wyborze określonego produktu/preparatu jest bezpośrednia opinia osoby cieszącej się autorytetem - fachowca w danej dziedzinie, rekomendacja lekarza lub porada farmaceuty w aptece. Nasze czasopisma docierają do tysięcy farmaceutów i lekarzy w całej Polsce. W pismach prezentujemy specjalistyczne artykuły z różnych dziedzin medycyny ogólnej i rodzinnej, publikacje z zakresu suplementacji, źródłowe informacje o lekach i preparatach  dostępnych na rynku aptecznym, bieżące informacje i ciekawe komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń ważnych dla środowiska medycznego i farmaceutycznego, zagadnienia związane z informatyką medyczną, finansami i ubezpieczeniami. Stanowią one kompendium wiedzy. Zachęcamy Państwa do zamieszczania ogłoszeń, reklam, krótkich informacji na łamach naszych pism. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. 

  • „Lek w Polsce” - adresowany do farmaceutów i lekarzy praktyków pragnących uzyskać aktualną wiedzę na temat nowych możliwości farmakologii i farmakoterapii. 
  • „Gabinet Prywatny” lekarza POZ - adresowany do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej - lekarzy rodzinnych, czynnych zawodowo i aktywnych biznesowo

Medyk 2021_warunki techniczne reklam portal_czasopismo_PDF

Proponujemy

  • Standardowe formy reklamy: okładki, strony wewnętrzne, artykuły sponsorowane, banery, packshoty, zakładki, wrzutki.
  • Niestandardowe działania: wklejki wewnątrz numerów, próbki preparatów, obwoluty itp.


Strony internetowe czasopism:  
lekwpolsce.pl  | 
gabinetprywatny.pl

Kontakt: 
Medyk Sp.  z o. o.

tel. +48 22 666 43 32; 22 664 04 51 
poczta (at) medyk.com.pl