Czasopisma specjalistyczne

 
LwP
 logo gabinetprywatny lekarzy POZ

Jesteśmy wydawcą czasopism specjalistycznych - naukowych z indeksacją Głównej Biblioteki Lekarskiej i Index Copernicus. Czasopisma adresowane są do farmaceutów i lekarzy POZ. Rozprowadzane są wyłącznie drogą prenumeraty. 

Prenumerata
Proponujemy zakup prenumeraty indywidualnej lub korporacyjnej dla Państwa sieci aptek, przychodni, lekarzy, farmaceutów. Cena prenumeraty jest jedną z najniższych na rynku:

  • "Lek w Polsce" - cena już od 99 zł 
  • "Gabinet Prywatny" - cena już od od 50 zł 

Reklama w czasopismach
Pragniemy zachęcić i przekonać Państwa o celowości zamieszczania reklam produktów Państwa firmy na łamach naszych czasopism. Liczne badania wskazują, że najbardziej przekonującym argumentem w wyborze określonego produktu/preparatu jest bezpośrednia opinia osoby cieszącej się autorytetem - fachowca w danej dziedzinie, rekomendacja lekarza lub porada farmaceuty w aptece. Nasze czasopisma docierają do tysięcy farmaceutów i lekarzy w całej Polsce. W pismach prezentujemy specjalistyczne artykuły z różnych dziedzin medycyny ogólnej i rodzinnej, publikacje z zakresu suplementacji, źródłowe informacje o lekach i preparatach  dostępnych na rynku aptecznym, bieżące informacje i ciekawe komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń ważnych dla środowiska medycznego i farmaceutycznego, zagadnienia związane z informatyką medyczną, finansami i ubezpieczeniami. Stanowią one kompendium wiedzy. Zachęcamy Państwa do zamieszczania ogłoszeń, reklam, krótkich informacji na łamach naszych pism. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. 

  • „Lek w Polsce” - adresowany do farmaceutów i lekarzy praktyków pragnących uzyskać aktualną wiedzę na temat nowych możliwości farmakologii i farmakoterapii.
  • „Gabinet Prywatny” - adresowany do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej - lekarzy rodzinnych, czynnych zawodowo i aktywnych biznesowo
Proponujemy: 
  • Standardowe formy reklamy: okładki, strony wewnętrzne, artykuły sponsorowane, banery, packshoty, zakładki, wrzutki.
  • Niestandardowe działania: wklejki wewnątrz numerów, próbki preparatów, obwoluty itp.

Strony internetowe czasopism:  lekwpolsce.pl  oraz gabinetprywatny.pl

Kontakt: 
Medyk Sp.  z o. o. T. +48 22 666 43 32; 22 664 04 51