Nasze strony

  • 0
  • 1
  • 2

reklama

  • 0
  • 1

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami Wydawnictwa Medyk!

Reklama w czasopismach

 
LwPGP
 

 

Pragniemy zachęcić i przekonać Państwa o celowości zamieszczania reklam produktów Państwa Firmy na łamach naszych pism specjalistycznych  „Lek w Polsce” i „Gabinet Prywatny".

„Lek w Polsce” adresowany jest do farmaceutów i lekarzy praktyków pragnących uzyskać aktualną wiedzę na temat nowych możliwości farmakologii i farmakoterapii, natomiast „Gabinet Prywatny” - do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, czynnych zawodowo i aktywnych biznesowo.

W pismach prezentujemy specjalistyczne artykuły z różnych dziedzin medycyny ogólnej i rodzinnej, publikacje z zakresu suplementacji, źródłowe informacje o lekach i preparatach  dostępnych na rynku aptecznym, bieżące informacje i ciekawe komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń ważnych dla środowiska medycznego i farmaceutycznego, zagadnienia związane z informatyką medyczną, finansami i ubezpieczeniami.

Oferujemy Państwu:

  • Standardowe formy reklamy: okładki, strony wewnętrzne, artykuły sponsorowane, banery, packshoty, zakładki, wrzutki
  • Niestandardowe działania: wklejki wewnątrz numerów, próbki preparatów, obwoluty itp.

Liczne badania wskazują, że najbardziej przekonującym argumentem w wyborze określonego produktu/preparatu jest bezpośrednia opinia osoby cieszącej się autorytetem fachowca w danej dziedzinie, rekomendacja lekarza lub porada farmaceuty w aptece.

Powyższe okoliczności mogą być  istotne podczas każdego profesjonalnego planowania kampanii promocyjnej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru optymalnej formy prezentacji Państwa produktów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb oraz wymagań.
 
 
Kontakt:
Medyk Sp. z o.o.
Monika Strzałkowska
kierownik działu reklamy i ogłoszeń
Tel. +48 22 666 43 32; 22 664 04 51

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.